Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


REFERENCE

Je to již několik let, co jsem prostřednictvím realitní kanceláře MIAREALITY zakoupil nemovistost ve Španělsku. Již tenkrát byla má cesta perfektně zorganizovaná, vše proběhlo korektně a servis byl velmi dobrý. Také v následujících letech jsem často ocenil služby. které jsou  klientům MIAREALIT poskytován lidmi přímo ve Španělsku. Doporučuji a současně děkuji.

Radek Š., Ostrava

V roce 2016 mi realitní kancelář MIAREALITY zajistila koupi domu ve Španělsku a vyřídili veškeré náležitosti související s koupí. Vše proběhlo velmi korektně a moje rodina si splnila svůj sen. Vše včetně i následného sevisu tato realitní kancelář dodržela a ve Španělsku se rádi potkáváme. Díky.

Zdena B., Krnov

V roce 2012 jsme měli v úmyslu zakoupit nemovitost na Mallorce. Narazili jsme však na realitní kancelář Mia Reality, která nás oslovila s nabídkou nemovitostí v oblasti Costa Blanca, kolem města Alicante. Zorganizovali pro nás letecký výlet do Alicante, prohlídku domů dle našich požadavků. Vše bylo perfektně připravené, vše probíhalo v češtině. Realitní kancelář se rovněž postarala o veškerý právní servis spojený s převodem domu. V neposledí řadě jsme ocenili a dodnes oceňujeme českého správce naší nemovitosti.  Realitní kancelář Mia Reality určitě doporučujeme jako prostředníka k získání nemovitosti v této krásné části Španělska.

Robert, Olomouc

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.