Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Úvodní slovo

Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi nemovitosti ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek.

Za 8 let naší činnosti jsme pomohli již více jak 80-ti českým klientům a jejich rodinám naplnit touhu a splnit si sen koupením nemovitosti ve Španělsku v oblasti Costa Blanca, v oblasti, která se vyznačuje velmi příjemným celoročním podnebím v průběhu zimního období a teplým podnebím v průběhu letních měsíců. Za dobu našeho působení si naši klienti pomocí naší společnosti zakoupili nemovitost pro rekreaci i pro trvalý pobyt a také za účelem vhodné investice. Nejeden z našich klientů si zakoupil více nemovitostí, kdy kromě nemovitosti ke svému užívání, zakoupil i například apartmány na pláži za účelem pronájmu. Zakoupení nemovitosti prostřednictvím naší společnosti je velmi jednoduché. Vše jsme schopni zorganizovat za pouhé 3 dny pobytu ve Španělsku a do 30-ti dnů zajistíme, aby se stal klient vlastníkem nemovitosti. Podepsáním kupní smlouvy však naše činnost nekončí. Vzhledem k tomu, že vlastníme již 9 let nemovitost v této oblasti, dovedeme si představit, s čím můžeme klientovi pomoci. Jsme schopni klientovi dále poskytovat služby jako je péče o dům, zahradu a bazén, zajišťovat opravy a údržbu nemovitosti, vyvětrání po dobu nepřítomnosti, úklid, dopravu z letiště a zpět, ale také jsme již zajišťovali operaci slepého střeva a jinou lékařskou pomoc. Tím vším pomáháme klientům se aklimatizovat a zorientovat se v nové zemi. Naši klienti jsou z celé České republiky, např. z Brna, Prahy, Ostravy, Teplic, Českých Budějovic, Domažlic, Příbrami, Liberce, ze Svitav, ze Zlína, Hodonína a Vám, budoucím klientům jsme k dispozici kdykoliv, i večer, v soboty i neděle, kdy nás můžete kontaktovat nejen na náš email, ale i telefonicky.
Jsme tu pro Vás!

Vladimír Dostál
jednatel firmy© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.