Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obecné informace

Naše firma MIA spol. s r.o. se mimo jiné zabývá i zprostředkováním prodeje nemovitostí ve Španělsku. Úzce spolupracuje se dvěma španělskými realitními kancelářemi, které postupují velmi korektně a spolehlivě.

V případě, že se po konzultacích s našimi pracovníky zde, v České republice, rozhodnete navštívit osobně Španělsko, vytipujeme Vám 10 i více nemovitostí, které si můžete osobně prohlédnout. Bude Vás doprovázet náš pracovník, ve Španělsku zástupce španělské realitní kanceláře.

Zajistíme

Dopravu si hradí každý klient sám, po dohodě zajistíme letenky společnosti RYANAIR, létající na linkách z těchto měst: Krakow, Wroclav, Pardubice, Norimberk, Mnichov, Berlín, některé lety jsou jen sezónní, mohou být i lety z Vídně nebo z Prahy do Valencie.

Na letišti v Alicante máme vlastní vozidlo, kterým Vás dopravíme na naši nemovitost v Benijofáru (35 km od letiště směr jih), kde máme ubytování až pro 4 osoby. V případě, že v dohodnutém termínu bude kapacita naší nemovitosti obsazena, zajistíme ubytování v nedalekém hotelu.

Cena

Naše společnost si za zprostředkování účtuje provizi ve výši 1%. V rámci této provize naše společnost zajistí dopravu na letiště a zpět, tlumočníka po celou potřebnou dobu při prohlídkách nemovitostí,  doprovod našeho pracovníka, odborné konzultace, zajištění  vyřízení N.I.E. (potřebná registrace cizince ve Španělsku), založení bankovního účtu, tlumočení u notáře, případně převzetí nemovitosti pro klienta a další služby. Provize 1% je hrazena až po podpisu kupní smlouvy do 5-ti dnů naší společnosti MIA s.r.o.  v České republice buď v eurech nebo i v českých korunách podle dohody.

Náklady klienta

  • Náklady na N.I.E.  - 200,- - 230,- EURO/osoba – hradíte ve Španělsku v RK.
  • Náklady na španělského notáře na sepsání plné moci – 90,- EURO.
  • Ubytování jedné osoby v našem domě v Benimaru, 25,- EURO / osoba / noc.
  • Ubytování v hotelu La Laguna  cena dle ceníku .
  • Doprava z letiště Alicante do místa ubytování 35,- EURO při příletu a 35,- EURO na letiště při odletu.
V případě, že klient koupí nemovitosti, jsou od provize 1% pro naši společnost MIA odečteny náklady na ubytování 2 osob na 2 noci a náklady na dopravu z letiště a na letiště ve výši 70,- euro.

V případě, že nebude klient vyžadovat účast našeho pracovníka, zajistíme veškerou organizaci se španělským partnerem.

Koupě nemovitosti v zahraničí není běžná záležitost, jsme připraveni Vám poskytnout perfektní servis k plné Vaší spokojenosti.


© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.