Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Vila Guardamar del Segura, Costa Blanca, 86

Info

ID: CM7705
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 226
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 86
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
185.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkná vila jižně orientovaná k prodeji v oblíbené rezidenční čtvrti El Raso - Guardamar Del Segura. Tato vila je součástí luxusního komplexu (Villas Cristina), který je vybaven velkým společným bazénem a zahradami. Vila zaujímá rohový pozemek a má vlastní soukromý bazén! K dispozici je terénní parkoviště a venkovní jídelní prostor, sklad a řada slunečných a stinných míst. Vila je velmi prostorná a má klimatizaci ve všech místnostech. Krytá terasa umožňuje přístup do domu. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou, komora, 1 ložnice s manželskou postelí, rodinná koupelna a dobře vybavená samostatná kuchyň se samostatnou technickou místností. V prvním patře jsou 2 ložnice (obě s vlastní sluneční terasou) a velká rodinná koupelna s rohovou vanou. Terasa vedoucí z přední ložnice je větší a může má nádherný výhled na společný bazén a k sousedním solným jezerům! Nemovitost je nabízena částečně zařízená. El Raso je obytná oblast nacházející se v Guardamar Del Segura. V docházkové vzdálenosti najdete řadu vybavení včetně malého supermarketu, veterináře, a výběru barů a restaurací nabízejících rozmanitou škálu jídel a vín. Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží s modrou vlajkou, které tento region nabízí, spolu s veškerou občanskou vybaveností. Letiště Alicante je 30 minut jízdy odtud.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.