Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Dům Playa Flamenca, Costa Blanca, 81

Info

ID: CM7704
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 90
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 81
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
107.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej v klidné rezidenční čtvrti Las Chismosas - Playa Flamenca, v pěší vzdálenosti od řady služeb a vybavení. Tato nemovitost je součástí rezidence (Residential Villas Cristina), která má velký společný bazén, ​​zahrady, společné parkování, BBQ a dostatek prostoru k opalování a koupání. Tato nemovitost byla nedávno zrekonstruována ve velmi vysoké kvalitě. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích s velkým střešním soláriem, které má výhled na bazén a moře! V přízemí je prostorný obývací pokoj s klimatizací a krbem, sprcha, jídelní kout a nádherná designová kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje a moderní koupelna. Hlavní ložnice má nádhernou sluneční terasu s výhledem na bazén a zahrady. Na terase je také točité schodiště, které vede k velkému slunečnímu soláriu! Na soláriu jsou úložné jednotky s nádherný výhled na okolí a na Středozemní moře! V přední části objektu je velká vydlážděná terasa, která je ideálním místem pro relaxaci i pro venkovní stolování. Tento dům je nabízen částečně zařízený (v závislosti na nabídce) a je v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti. Roční poplatek za komunitu cca 260 EUR. Playa Flamenca je přímořské letovisko, které se nachází v Orihuela Costa. Je zde celá řada služeb a vybavení a jen kousek od mnoha krásných a známých golfových hřišť, včetně Las Ramblas, Campoamor a Las Colinas. San Javier letiště je jen 20 minut jízdy odtud a letiště Alicante 45 minut jízdy autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.