Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Dům Villamartin, Costa Blanca, 82

Info

ID: CM7701
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 150
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 82
Bazén: Komunální
117.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům k prodeji v rezidenční čtvrti Las Filipinas ve Villamarin. Tato nemovitost je v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti a je jen kousek od několika golfových hřišť, nádherných pláží a řady nákupních a obchodních center včetně Zenia Boulevard! Tato nemovitost (postavená v roce 2005) je součástí rezidence BOSQUE DE LAS LOMAS I - plně uzavřeného komplexu, který má 4 společné bazény a parkoviště! Bazény jsou pro zimní využití vyhřívány a využívají systém slané vody. Samotná nemovitost se nachází v dolní části klidné slepé ulice a má velké soukromí. V přední části je dobře udržovaná zahrada - ideální místo pro relaxaci i venkovní stolování! K dispozici je také krytá sluneční terasa, která poskytuje přístup k nemovitosti. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou a s klimatizací, 1 rodinná koupelna, ložnice s manželskou postelí a dobře vybavená kuchyň, ze které je vstup na zadní terasu a užitnou plochu. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové pokoje (oba s klimatizací a vlastními slunečními terasami!). Je zde velká koupelna s bidetem, toaletou, umyvadlem a vanou se sprchou. Tato nemovitost byla udržována na mimořádně vysoké úrovni. Prodává se částečně zařízená (předmětem nabídky). Roční obecní daň (Suma) cca 200 EUR / roční poplatek za komunitu cca 400 eur. Bazény jsou v těsné blízkosti a je odtud méně než 10 minut chůze od širokého výběru služeb a vybavení. Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.