Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Apartmán Punta Prima, Costa Blanca, 72

Info

ID: CM7677
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 72
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
79.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný přízemní apartmán ve velmi žádané rezidenční čtvrti Punta Prima - jižní pobřeží Costa Blanca - pouhých 45 minut jižně od letiště Alicante. Apartmán je součástí rezidence (Residential Cinuelica I), která má velký společný bazén a zahrady a dostatek společných parkovacích míst. Nemovitost má i venkovní prostor v podobě plně dlážděné předzahrádky spolu s krytou sluneční terasou. Obytná plocha zahrnuje velký obývací pokoj s jídelnou a s klimatizací, dobře vybavenou kuchyň se samostatnou technickou částí a zadní terasou, 2 dvoulůžkové ložnice (obě s vestavěnými skříněmi) a velkou rodinnou koupelnu. Nemovitost je v docházkové vzdálenosti od řady služeb a vybavení, jako jsou obchody, bary, restaurace, supermarket, obchodní centra a autobusová zastávka. Prodává se plně zařízený. Roční obecní daň cca 220 EUR / roční poplatek za komunitu cca 520 eur. Punta Prima těží z celé řady zařízení v docházkové vzdálenosti, se supermarkety, bary a restauracemi a novým nákupním centrem La Zenia Boulevard, kde je velký výběr obchodů a také bary a restaurace s výhledem na moře. Punta Prima leží mezi dvěma hlavními místními letišti, z nichž obě - ​​Alicante na sever a Murcia / San Javier na jih - jsou vzdáleny přibližně 40 minut jízdy.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.