Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 110

Info

ID: CM7674
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 500
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 110
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
279.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila se nachází ve velmi vyhledávané rezidenční čtvrti v Benimar, Rojales. Tato vila se nachází v klidné ulici s výhledem na pohoří Sierra de Callosa! Pozemek o velikosti 500 m2 je vkusně upraven a nabízí off-road parkování, bazén (vyhřívaný), venkovní jídelní prostory a řadu slunečných a stinných míst. Samotná vila má velký vnitřním prostor uspořádaný na jednom patře. Zde je větší salonek s krbem, otevřená kuchyně s jídelnou, 2 pokoje pro hosty (oba dvoulůžkové a 1 s vlastní koupelnou), koupelna pro hosty, technická místnost se vstupem do zadní části zahrady a nádherná hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou se sprchou. Z obývacího pokoje i jídelny je přístup na 2 sluneční terasy - z nichž jedna je krytá (ideální pro venkovní stolování) a druhá je otevřená (ideální pro opalování) - obě mají výhled na bazén! Vila má instalovánu klimatizaci, ústřední plynové topení a je nabízena částečně zařízená (podle nabídky). Tento typ nemovitosti v této lokalitě je v současné době velmi žádaný. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.