Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Vila Benijófar, Costa Blanca, 89

Info

ID: CM7671
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 153
Ložnice: 3
Koupelny: 1
Plocha: 89
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
139.900 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Vila k prodeji v Atalaya Park Benijófar, malé rezidenční čtvrti na okraji Benijofar a Ciudad Quesada. V docházkové vzdálenosti se dostanete do centra Ciudad Quesada, kde najdete celou řadu služeb a vybavení včetně obchodů, barů, bank, supermarketů, restaurací a několika obchodních center. Vnitřní obytný prostor nemovitosti je rozdělen na 2 podlaží. V přízemní je velká sluneční terasa, otevřený obývací pokoj a jídelna s krbem na dřevo, samostatná kuchyň (modernizovaná), 1 ložnice s manželskou postelí a WC. V 1. patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje (každý s vestavěnými skříněmi) a velká designová rodinná koupelna se sprchou a vanou. Hlavní ložnice má sluneční terasu, která poskytuje nádherný výhled na krajinu a sousední pohoří. Na pozemku je v zadní části zahrada a v přední části objektu je příjezdová cesta a zahrada. Vybavení - prostorný obytný prostor, terénní parkování, stropní ventilátory, krb, blízko občanské vybavenosti + dopravní spojení, dostatek úložného prostoru, využití městského bazénu. Benijofar je jednou z částí, které tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. V Benijofar je mnoho míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén. V Benijofaru najdete také pěší a cyklistickou trasu a vyhlídku na tři kříže, park Cañada Marsa a park El Secano. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.