Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Apartmán Algorfa, Costa Blanca, 54

Info

ID: CM7670
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 1
Koupelny: 1
Plocha: 54
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
49.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Přízemní apartmán s 1 ložnicí k prodeji v Algorfa - jižní pobřeží Costa Blanca (30 minut jižně od letiště Alicante). Objekt má ideální polohu přímo naproti obecnímu plaveckému bazénu a sportovnímu centru. K dispozici je zde dětský park a nádherná restaurace ve stylu Chiringuito, která je mezi místními obyvateli velmi oblíbená. Apartmán (postavený v roce 2006) se nachází v domě, kde jsou dobře udržované společné prostory, výtah a střešní terasa. K dispozici je soukromé solárium, které by bylo možné rozšířit o letní kuchyň, prostor pro grilování, nebo dokonce střešní CHILL OUT zónu! Obytná plocha se skládá z prostorného salonku s klimatizací a s rozkládací pohovkou (v apartmánu se snadno vyspí 4 osoby), 1 velké dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi (klimatizace byla přednainstalována), velké rodinné koupelny s vnějším oknem a plně vybavené kuchyně ze které je malá terasa s užitnou plochou. Ze salonku je vstup na sluneční terasu (jih) - ideální místo pro stolování venku! Apartmán je nabízen většinou zařízený (dle nabídky). Algorfa je také rájem pro milovníky golfu, je zde prestižní La Finca Golf Resort. Pokud jste milovníkem pláží, pak cca 10 minut jízdy jsou písečné pláže Guardamar del Segura. .

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.