Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Dům San Luis, Costa Blanca, 120

Info

ID: CM7651
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku:
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 120
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
128.900 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům k prodeji v rezidenční čtvrti San Luis, Torrevieja, Costa Blanca jih. Tato nemovitost je ideálně situována v docházkové vzdálenosti od široké škály služeb a vybavení včetně obchodů, barů, restaurací, velkého supermarketu (Mercadona) a autobusové zastávky. Dům je postaven na 3 podlaží a má střešní solárium. V přízemí je velká společenská místnost, sprchový kout a nedávno zrekonstruovaná designová kuchyně. V dolním podlaží je v současné době velká ložnice s otevřeným obývacím pokojem s vestavěnými skříněmi. K dispozici je také samostatná dílna / hobby místnost, kterou lze v případě potřeby přestavět na koupelnu (ideální pro návštěvu přátel a příbuzných). V prvním patře je ložnice s koupelnou a šatnou. Z ložnice je vstup na velkou sluneční terasu s posezením. Terasa má přístup ke střešnímu soláriu a zóně „Chill out“! Solárium má velký úložný prostor, posezení, venkovní jídelní kout a vířivku. Solárium má také nádherný výhled na sousední solné jezero! V přízemí je uzavřená sluneční terasa s elektrickou markýzou. Prodává se částečně zařízené (podle nabídky). San Luis se nachází na okraji Torrevieja, s řadou vybavení a má skvělé dopravní spojení do Torrevieja a okolních oblastí. San Luis má celou řadou barů, restaurací, supermarketů a obchodů, stejně jako aquapark a zdravotní středisko. Torrevieja je jen kousek autem a letiště Alicante je pouhých 35 minut odtud. Torrevieja je rušné přímořské město s veškerou občanskou vybaveností. Pláže Torrevieja jsou krásné a mohou se pochlubit promenádou, která je ideálním místem k odpočinku po celý rok. Torrevieja má také přístav a je jen 40 minut od letiště Alicante. V 9/2020 sleva 6000,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.