Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


Apartmán Torre de la Horadada, Costa Blanca, 88

Info

ID: CM7650
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku:
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 88
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
199.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní apartmán v přízemí na prodej ve velmi žádaném pobřežním městě Torre de la Horadada - jen kousek pěšky od pláže a mnoha služeb a vybavení, které město nabízí. Apartmán je součástí exkluzivní a soukromé rezidence, která je plně uzavřena bránou a má krásné komunální bazény a dostatek prostoru na opalování. Apartmán má moderní design a je vybaven nejkvalitnějším nábytkem, příslušenstvím spolu s teplou a studenou vzduchotechnikou. Obytná plocha se skládá z velkého otevřeného salonku s jídelnou, dobře vybavené kuchyně se špičkovými spotřebiči, velké hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite sprchou a dalších 2 ložnic a koupelny. Obě koupelny mají podlahové topení. Z obývacího pokoje je vstup na nádhernou jižní zahradu - ideální místo pro stolování venku! K dispozici je také zadní zahrada, která je přístupná přímo z kuchyně a ložnice pro hosty. Zahrada má přímý přístup do společného bazénu a do zahrad. Nemovitost je v docházkové vzdálenosti do centra, kde máte širokou škálu služeb a vybavení, včetně obchodů, barů, restaurací, zdravotnických zařízení, bank, supermarketů a mnoho dalšího. Letiště v Alicante a Murcia San Javier jsou také v blízkosti. Pro golfové nadšence je zde výběr z nedalekých golfových hřišť, včetně Lo Romero, Las Colinas, Real Club de Golf de Campoamor, Las Ramblas, Villamartín, La Marquesa, La Finca, a mnoho dalších. Vzhledem ke své centrální poloze u pláže a řadě služeb a vybavení, toto nádherné město poskytne ideální místo jak pro rodinnou dovolenou tak i trvalé bydlení. V 9/2020 sleva 5000,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.