Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 73

Info

ID: CM7644
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 73
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
59.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Tento apartmán v nejvyšším patře na prodej v Los Palacios, Formentera del Segura, se nachází v docházkové vzdálenosti od široké škály služeb a vybavení. Tato nemovitost je součástí komplexu (Formentera III), což je plně uzavřený komplex s pěknými a udržovanými společnými prostory, přístupem k výtahu a velkým společným soláriem, kde je vnitřní tělocvična, toaleta a sprcha. Nemovitost má velkou předsíň, která umožňuje přístup do dalších místností. Obytná plocha se skládá z 2 dvoulůžkových ložnic (každá s vestavěnými skříněmi), velké rodinné koupelny (WC, umyvadlo, vana a sprcha), samostatné kuchyně, technické místnosti a prostorný obývací pokoj s jídelnou, který má 2 samostatné sluneční terasy s výhledem na krajinu! Apartmán bude nabízen částečně zařízený (v závislosti na nabídce). K dispozici je také sklep, umístěný v podzemí, který je zahrnut v ceně. Městský bazén se nachází v pěší vzdálenosti. Roční poplatek za komunitu cca. 340 EUR. Formentera del Segura je kousek od aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa. Do 7 minut jízdy se dostanete na pláže Guardamar del Segura, Alicante letiště 30 minut jízdy a San Javier 40 minut.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.