Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Dům Villamartin, Costa Blanca, 66

Info

ID: CM7643
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 180
Ložnice: 3
Koupelny: 1
Plocha: 66
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
114.995 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Řadový dům zmodernizovaný na velmi vysoký standard se nachází ve Villamartin, Costa Blanca jih. Nemovitost jen pár minut chůze od obchodního centra La Fuente, se spoustou občanské vybavenosti, bank, restaurací, supermarketů a golfových hřišť a jen 5 minut jízdy od mnoha krásných pláží, bulváru La Zenia a náměstí Villamartin Plaza. Při vstupu do nemovitosti je krásný obývací pokoj, který je vybaven zcela novým nábytkem, teplou a studenou klimatizací, je zde nový výklopný a otočný okenní a moskytiérový systém a nové přední dveře. V přízemí je také WC, kuchyň , která má novou vestavěnou elektrickou troubu a varnou desku, ventilátor na odsávání, novou vysokou lednici s mrazničkou, myčku a pračku. Jídelna je nová a rozšířená mimo kuchyň. Jedna ložnice je vybavena novou teplou a studenou klimatizací, velkou postelí a vestavěnými skříněmi. Druhá ložnice má také novou teplou a studenou klimatizaci, manželskou postel, skříně a nábytek. Nedávno zrenovovaná rodinná koupelna se skládá ze sprchy, WC a bodových světel. V přízemí jsou 2 úložné skříně a mramorové schodiště do 3. ložnice, která se v současné době vyoužívá jako kancelář. Přední solárium: venkovní sprcha, krásný nábytek na terase. Poplatky za společné služby: 264,00 EUR ročně, lze platit půl roku, Suma: 180,00 EUR ročně. Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.