Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Dům Ciudad Quesada, Costa Blanca, 139

Info

ID: CM7641
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 204
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 139
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
209.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný dům na prodej v rezidenci Amparo - Doňa Pepa, Costa Blanca jih. Tato nemovitost zaujímá velký pozemek o výměře 204 m² a má přímý přístup do společné zahrady a k bazénu. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je prostorný obývací pokoj, společný jídelní kout, 1 dvoulůžkový pokoj, rodinná koupelna a nedávno zrekonstruovaná designová kuchyň se špičkovými spotřebiči. Z obývacího pokoje je vstup na předzahrádku a následně ke společnému bazénu. Z kuchyně je přímý přístup na zadní zahradu. V prvním patře je 1 pokoj pro hosty, rodinná koupelna a nádherná hlavní ložnice s vlastní koupelnou a sluneční terasou. Sluneční terasa má nádherný výhled na bazén. Venku je zahrada (převážně dlážděná) pro snadnou údržbu, gril / venkovní jídelní kout, kryté posezení, technická místnost a slunné i zastíněné oblasti, které si můžete užívat po celý rok! Tato nemovitost je nabízena částečně zařízená (v závislosti na nabídce) je vybavená klimatizací. Doña Pepa - Ciudad Quesada je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde se nachází golfové hřiště La Marquesa. Pláže Guardamar del Segura jsou jen pár minut autem. Doña Pepa je jen 25 minut od letiště Alicante a pouhých 50 minut od letiště Covera.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.