Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Dům Algorfa, Costa Blanca, 75

Info

ID: CM7639
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 169
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 75
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
124.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej ve zavedené rezidenční čtvrti Lo Crispin, Algorfa - Costa Blanca jih, pouhých 30 minut jízdy jižně od letiště Alicante. Tato nemovitost je součástí rezidence (Miranda), která má krásný společný bazén s dostatkem prostoru na opalování. Nemovitost je ve výborném stavu a bude prodána částečně zařízená. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je prostorná společenská místnost s klimatizací, krb na dřevo, toaleta pro hosty, komora a nedávno zrekonstruovaná designová kuchyně s nejmodernějšími spotřebiči. Z obývacího pokoje je přístup na velkou krytou sluneční terasu s výhledem do soukromé zahrady. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje, rodinná koupelna a velká sluneční terasa. Vnitřní schody vedou do soukromého slunečního solária, kde je krásný výhled na okolí. Na pozemku je terénní parkování, gril, venkovní jídelní koute a spousta prostoru na opalování. K dispozici je také prostor pro začlenění soukromého bazénu! Roční obecní daň (SUMA) cca 320,- EUR / roční poplatek Společenství cca 320,- EUR. Lo Crispin je atraktivní rezidenční oblast nacházející se na okraji Algorfy a je v těsné blízkosti Rojales, Benijofar a Formentera Del Segura. Na místě je bar a restaurace. Algorfa je také rájem pro milovníky golfu, je zde prestižní La Finca Golf Resort. Pokud jste milovníkem pláží, pak cca 10 minut jízdy jsou písečné pláže Guardamar del Segura. .

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.