Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Dům Cabo Roig, Costa Blanca, 153

Info

ID: CM7624
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku:
Ložnice: 4
Koupelny: 3
Plocha: 153
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
209.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej ve velmi žádaném pobřežním letovisku Cabo Roig - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí uzavřené komunity (Angius V), která se nachází na konci slepé uličky a je v blízkosti pláže. Komplex je vybaven společným parkováním, profesionálně upravenými středomořskými zahradami, dostatkem prostoru k opalování a posezení a 3 společnými bazény! Tato nemovitost zaujímá rohový aspekt a má nádherný výhled na jeden ze společných bazénů. Obytná plocha se skládá ze 2 částí. V přízemí je samostatný apartmán s obývacím pokojem, kuchyní, velkou dvoulůžkovou ložnicí a koupelnou - ideální jak pro navštěvu, tak i pro pronájem. Hlavní dům je postaven na 2 patra. Schodiště vede do prvního patra, kde je velká krytá a prosklená sluneční terasa ve tvaru písmene L, obývací místnost s krbem a nedávno zrekonstruovanou designovou kuchyní. V zadní části je také sprchový kout a velká technická místnost. Vnitřní schodiště vede do dalšího patra, kde je 3 ložnice a rodinná koupelna. Z hlavní ložnice je vstup na nádhernou sluneční terasu, která má výhled na bazén a zahrady. Tato nemovitost má nainstalovánu zcela novou klimatizaci a bude prodávána převážně zařízená. Nemovitost se nachází jen kousek pěšky od pláže a celé řady vybavení, včetně barů, obchodů, restaurací, supermarketů a místní autobusové zastávky ... Letiště Alicante je 45 minut jízdy a letiště Murcia Covera je jen 40 minut jízdy.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.