Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Dům Heredades, Costa Blanca, 188

Info

ID: CM7600
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku:
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 188
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
130.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkný dům na prodej v Las Heredades, v těsné blízkosti Formentera, Rojales, Benijofar a jen 15 minut jízdy od pobřeží (Guardamar Del Segura). Krátkou procházkou se dostanete do centra, kde jsou tapas bary a restaurace, městský bazén a kulturní centrum. Dálnice je v blízkosti a poskytuje snadný přístup na letiště Alicante i Murcia Covera. Obytná plocha je rozložena na 3 podlažích a dům má garáž - to vše je propojeno elegantním vnitřním schodištěm. V přízemí je prostorná společenská místnost s krbem, dobře vybavená designová kuchyň s dostatkem úložného prostoru, přístup na zadní terasu a sprchový kout. Na přední straně nemovitosti je krytá sluneční terasa s výhledem do parku. Ve spodní části domu je garáž a užitková plocha a velká dílna. Vzhledem k podlahové ploše na této části je možnost začlenit zde další obytné prostory pro bydlení. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi (hlavní koupelna s vlastní terasou), velká rodinná koupelna a příjemné posezení. Ve druhém patře se nachází další ložnice a prostorné střešní solárium s krásným výhledem na okolní krajinu! Tato nemovitost je nabízena částečně zařízená (v závislosti na nabídce). Roční poplatek za komunitu cca 400,- euro. Nedaleké město Almoradi je odtud jen kousek autem. Město Almoradi se nachází v jižní provincii Alicante, v blízkosti ústí řeky Segura.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.