Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Vila La Siesta, Costa Blanca, 209

Info

ID: CM7596
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 400
Ložnice: 4
Koupelny: 2
Plocha: 209
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
265.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkná vila na prodej ve velmi žádané rezidenci La Siesta, Torrevieja. Tato nemovitost je v docházkové vzdálenosti od celé řady služeb a vybavení. Vila zaujímá velký, snadno udržovatelný pozemek o rozloze 400m2. K dispozici je zde velká příjezdová cesta vedoucí ke garáži, zahrada se schody vedoucími na střešní terasu, nádherný soukromý bazén, zvýšené zdi pro větší soukromí a dostatek venkovního obývacího prostoru. Vila má velkou krytou oválnou sluneční terasu, která během léta poskytuje příjemný stín. Obytný prostor je rozložen na 2 podlažích. V přízemí je prostorná společenská místnost a větší designová kuchyně, která má vstup k jídelně. Schody vedou do domácí pracovny a ložnice. Z obývacího pokoje je vstup do další dvoulůžkové ložnice a rodinné koupelny. Elegantní schodiště vede k předsíni, která umožňuje přístup do ložnice pro hosty, prostorné koupelnovy a velké hlavní ložnice. Z obou ložnic v prvním patře je přístup na sluneční terasu s výhledem na okolí. Tato nemovitost byla udržována a zařízena na velmi vysoké úrovni. K dispozici je plynové ústřední topení a nemovitost je nabízena částečně zařízená. Roční daň (SUMA) cca 525 EURO. Tato nemovitost je ve výborném stavu! La Siesta se nachází na okraji Torrevieja, s řadou vybavení a skvělým dopravním spojením do Torrevieja a okolí. La Siesta je také v blízkosti solných jezer. Torrevieja je rušné přímořské město s veškerou občanskou vybaveností. Pláže Torrevieja mají promenádu, která je ideálním místem k odpočinku po celý rok. Torrevieja má také přístav pro lodě a je jen 40 minut od letiště Alicante.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.