Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Apartmán Algorfa, Costa Blanca, 64

Info

ID: CM7579
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 64
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
59.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Apartmán v přízemí na prodej v Algorfa, Costa Blanca jih - v pěší vzdálenosti od řady barů, obchodů a restaurací. Apartmán je součástí uzavřeného komplexu (Rezidencial Cecilia) - uzavřený komplex s velkým bazénem, ​​soukromým posezením a dostatkem prostoru k opalování. Obytná plocha nabízí 2 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi, rodinnou koupelnu, dobře vybavenou kuchyň se snídaňovým barem a otevřený obývací pokoj s francouzskými dveřmi vedoucími na velkou sluneční terasu. Z terasy je nádherný výhled na park a na okolí (výhled na západ slunce) - ideální pro relaxaci! Apartmán má předběžnou instalaci A / C v salonku a je prodáván částečně zařízený. Roční komunální poplatek je cca 350 EUR. Tato nemovitost je ve výborném stavu a je v těsné blízkosti vybavení včetně 5 * golfového letoviska La Finca. Algorfa má celou řadu služeb a vybavení, včetně tapas barů, restaurací, obchodů, lékárna, rekreační centrum. Obec je také rájem pro milovníky golfu - prestižní La Finca Golf Resort je jen kousek autem. Zlaté písečné pláže Guardamar Del Segura jsou pouhých 10 minut autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.