Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Apartmán Rojales, Costa Blanca, 70

Info

ID: CM7565
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 3
Koupelny: 1
Plocha: 70
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
59.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný apartmán v přízemí na prodej v centru Rojales Village, Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí bytového komplexu, který se nachází v sousedství řeky Segura. Nemovitost je ideální pro ty, kteří se nechtějí spoléhat na auto,vše, co potřebujete je v docházkové vzdálenosti. Je zde široký výběr barů a restaurací, velký supermarket (Mercadona), obchody, týdenní pouliční trh, nonstop zdravotnické středisko, autobusová zastávka a mnoho dalšího. Při vstupu do apartmánu je velká chodba, která umožňuje přístup do dalších místností. Jsou zde 3 dvoulůžkové pokoje, velká rodinná koupelna, dobře vybavená samostatná kuchyň a prostorný obývací pokoj. Z kuchyně je vstup na malou terasu, kde je možné mít posezení. Tato nemovitost je nabízena částečně zařízená. Rojales v nachází v jižní provincii Alicante, jen 35 km od letiště v Alicante. Kousek odtud je pobřeží Guardamar del Segura, kde si můžete užívat nádherných pláží. Na okraji Rojales najdete golfové hřiště La Marquesa a v blízkosti další La Finca golf resort.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.