Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Dům Benimar, Costa Blanca, 55

Info

ID: CM7558
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 130
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 55
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
122.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkný dům na prodej v Benimar v Rojales - Costa Blanca jih. Tato nemovitost (postavená v roce 2003) je součástí komunity, která využívá velký oplocený bazén a prostor ke koupání. Současní majitelé nedávno provedli řadu rekonstrukčních prací, které zahrnují novou podlahovou krytinu, luxusní moderní kuchyni a designovou koupelnu se sprchovým koutem. Hlavní obytný prostor je na jednom podlaží, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (obě s vestavěnými skříněmi a A / C), sprcha, velký obývací pokoj s jídelnou s A / C, kuchyň, která má nyní úložné prostory, podsvícení, kvalitní mramorovou pracovní desku a špičková zařízení. Z obývacího pokoje je přístup na nádvoří, které zase poskytuje přístup k velkému střešnímu soláriu, odkud nabízí nádherný výhled na okolí. K dispozici je zde také velká skladovací místnost a dostatek prostoru na opalování i venkovní stolování. Vpředu domu je sluneční terasa a terénní parkování. Společný bazén je jen kroků od nemovitosti. Dům je ve výborném stavu a prodává se částečně zařízený. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.