Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Almoradi, Costa Blanca, 104

Info

ID: CM7556
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 184
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 104
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
145.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej v El Banet Almoradi, Costa Blanca jih. Nachází se v dobře udržovaném komplexu s nádherným společným bazénem a dostatkem prostoru na opalování. Tato nemovitost (postavená v roce 2003) má vnitřní prostor uspořádaný do dvou pater. V přízemí je velký otevřený salonek s jídelnou, klimatizací a krbem (plynová vložka), 2 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi, velká designová koupelna se sprchovým koutem a velká kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je nádherná hlavní ložnice s šatním prostorem, klimatizací a kompletní koupelna. Z tohoto patra je přístup na velkou sluneční terasu, kde je příjemný výhled do krajiny a do sousedního parku. Na pozemku je zahrada s nízkou údržbou, která byla vydlážděna a položena štěrkem a off-road parkování. Nemovitost má také vyvýšenou terasu s dřevěnou pergolou, která během letních měsíců poskytuje příjemný stín. Vila byla udržována na vysoké úrovni. Almoradi je považováno za jedno z nejoblíbenějších měst v oblasti Vega Baja. Pokud jde o jeho služby a vybavení, najdete zde vše včetně uličního trhu. Město Almoradi nedávno otevřelo nové sportovní centrum, kde je několik bazénů, restaurací, sportovní zařízení, tělocvična atd. Almoradi dále nabízí lékařské centrum, lékárny, tapas bary, kavárny, restaurace a supermarkety. Almoradi se nachází jen 20 minut od pláží Guardamar De Segura, asi 30 minut od letiště Alicante a 57 minut od letiště Covera.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.