Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Apartmán La Mata, Costa Blanca, 55

Info

ID: CM7554
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 1
Koupelny: 1
Plocha: 55
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
70.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Apartmán na prodej v přímořském městě La Mata - Costa Blanca jih. Apartmán tvoří část rezidenčního komplexu Torreblanca Marina XIII, který využívá větší společný bazén s dostatkem prostoru na opalování a s výhledem na Středozemní moře. Dále jsou zde profesionálně upravené zahrady a tenisové kurty. Nemovitost je situována jen kousek pěšky od pláže a je zde široký výběr obchodů, barů, restaurací, supermarketů, autobusové zastávky a mnoho dalšího vybavení. Apartmán je světlý a prostorný, vpředu je předzahrádka, která vede do prosklené terasy (zimní místnosti). Dále je zde otevřená společenská místnost s jídelnou a dobře vybavená kuchyň, kompletní koupelna a dvoulůžková ložnice. Z ložnice je vstup na terasu, kterou se vstupuje do soukromé zahrady s jižní orientací. La Mata je malé španělské město ležící na pobřeží Costa Blanca mezi Guardamar del Segura a Torrevieja. La Mata se nachází 35 minut jízdy autem na letiště Murcia San-Javier a letiště Alicante.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.