Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 61

Info

ID: CM7539
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 97
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 61
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
99.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nemovitost se nachází v jednom z nejvyhledávanějších míst v Ciudad Quesada, Rojales. Vila je součástí malé uzavřené komunity, která má nádherný společný bazén a profesionálně upravené zahrady. Obytná plocha je rozložena na jednom patře, které sestává z prostorného obývacího pokoje s krbem, 2 dvoulůžkových ložnic, velké rodinné koupelny se sprchovým koutem a vybavené kuchyně s dostatkem pracovního a úložného prostoru. Z obývacího pokoje je vstup na nádhernou krytou sluneční terasu, která je otočena na plně dlážděnou přední zahradu. Z terasy a zahrady je výhled na zahradu. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.