Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 224

Info

ID: CM7526
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 278
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 224
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
359.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Novostavba vily v Ciudad Quesada, Rojales, Costa Blanca jih. Vila je postavena na jednom patře. Obytná plocha zahrnuje otevřený obývací pokoj s jídelnou a s kuchyní s výhledem na zahradu a bazén. Tato nemovitost má tři ložnice, hlavní ložnici s šatnou a vlastní koupelnou s výhledem na bazén, je zde i samostatná rodinná koupelna. Vila má velké střešní solárium, soukromý bazén, předinstalovaný střídavý proud, elektrické žaluzie v ložnicích a bílé zboží. Velikost pozemku a obytné plochy se mohou lišit. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.