Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila La Marina, Costa Blanca, 263

Info

ID: CM7524
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 523
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 263
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
459.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nádherná novostavba vily v oblíbené oblasti La Marina. Nemovitost je postavena na dvou podlažích, v přízemí je strop s dvojitou výškou, otevřená kuchyně, technická místnost, wc, rodinná koupelna a dvě ložnice s šatnou nebo vestavěnými skříněmi. V prvním patře je obývací část, 1 dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. K dispozici je také suterén (97m2), který lze přestavět na obytné prostory nebo na zábavní prostor. Na pozemku je bazén. Nemovitosti má přeinstalaci střídavého proudu, elektrické žaluzie v ložnicích, elektrický sporák s digestoří v kuchyni, kompletně dokončené a vybavené koupelny, vnější osvětlení na zahradě. Rezidenční oblast La Marina je velmi žádoucí lokalitou, která se nachází pouhých 21 km jižně od letiště Alicante. Je zde několik obchodních center nabízejících širokou škálu služeb a vybavení, včetně obchodů, barů, restaurací, supermarketů a pravidelné autobusové dopravy. Pobřeží nabízí nádherné zlaté písečné pláže (pouhých 5 minut jízdy).

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.