Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 502 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

309.000 €
0 €
122.000 €
290.000 €


Vila Algorfa, Costa Blanca, 75

Info

ID: CM7511
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 222
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 75
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
107.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkná samostatně stojící vila k prodeji v oblíbené rezidenční čtvrti Lo Crispin, Algorfa. Tato nemovitost je součástí dobře udržované komunity, která využívá 2 společné bazény, kde je dostatek prostoru na opalování. Tato nemovitost je prodávána částečně zařízená. Vila nabízí jednopatrové ubytování a má velké střešní solárium. Vpředu je krytá a prosklená sluneční terasa, kde je posezení. Terasa umožňuje přístup do velkého salonku s volně stojícím krbem. V zadní části je velká otevřená kuchyň s dostatkem pracovního prostoru a přidanými úložnými jednotkami. K dispozici jsou dále 2 dvoulůžkové pokoje (každý s vestavěnými skříněmi) a nádherná designová koupelna se sprchovým koutem. Z kuchyně je vstup na jižní zahradu, která byla vkusně osázena řadou středomořských rostlin. Vnější schody vedou do solária, kde je velká úschovna, výhled na solné jezero a věžička, která během letních měsíců poskytuje příjemný stín. Vila má také terénní parkování a velkou předzahrádku - ideální pro stolování! Lo Crispin je pěkná rezidenční oblast nacházející se na okraji Algorfa a je v těsné blízkosti Rojales, Benijofar a Formentera Del Segura. V místě je bar a restaurace nabízející dobrý výběr jídel a nápojů. Algorfa má celou řadu služeb a vybavení, včetně tapas barů, restaurací, obchodů, lékárna, rekreační centrum. Obec je také rájem pro milovníky golfu - prestižní La Finca Golf Resort je jen kousek autem. Zlaté písečné pláže Guardamar Del Segura jsou pouhých 10 minut autem. V 4/2020 sleva 9500,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.