Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Guardamar del Segura, Costa Blanca, 76

Info

ID: CM7506
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 155
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 76
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
145.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásná vila k prodeji ve vyhledávané rezidenční čtvrti El Raso - Guardamar Del Segura. Tato nemovitost je součástí společenství, které má velký oplocený bazén s dostatkem prostoru na opalování. (Vila se nachází přímo naproti). V docházkové vzdálenosti jsou bary, restaurace, supermarket a oblíbený nedělní trh. Nádherné písečné pláže Guardamar Del Segura jsou jen 5 minut autem. Vila byla postavena v roce 2005 a nabízí jednopodlažní ubytování s velkým střešním soláriem o rozloze 55 m2! Obytná plocha má otevřený obývací pokoj s jídelnou, 2 pokoje pro hosty (dvoulůžkové a vybavené vestavěnými skříněmi), rodinnou koupelnu, prostornou hlavní ložnici s vlastní koupelnou a samostatnou kuchyň se spoustou pracovního prostoru a úložných jednotek. Z kuchyně vede venkovní schodiště k solárium, které nabízí dostatek prostoru k opalování, výhled na společný bazén a velkou věž, která během letních měsíců poskytuje příjemný stín. Vila má nedávno instalováno A / C a je prodávána částečně zařízená. El Raso je obytná oblast nacházející se na okraji Guardamar Del Segura. V docházkové vzdálenosti najdete řadu vybavení včetně barů a malého supermarketu. Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží s modrou vlajkou, které tento region nabízí, spolu s veškerou občanskou vybaveností.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.