Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Apartmán San Luis, Costa Blanca, 40

Info

ID: CM7505
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 1
Koupelny: 1
Plocha: 40
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
39.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Apartmán v rezidenční čtvrti San Luis, Torrevieja, na jihu Costa Blanca. Tato nemovitost je situována v pěší vzdálenosti od řady služeb a vybavení a má dobré dopravní spojení do Torrevieja (pravidelná autobusová doprava). Apartmán se nachází ve druhém patře a má prostornou společenskou místnosti s A / C, kompletním sociálním zařízením a velkou dvoulůžkovou ložnici s vestavěnými skříněmi. Z obývacího pokoje je vstup na krytou sluneční terasu. Terasa je zasklená a nyní slouží jako formální jídelna, případně ložnice pro návštěvu! K dispozici je také velké společné solárium, kde je úchvatný výhled na obě solná jezera a Torrevieja. Apartmán je nabízen zařízený. San Luis se nachází na okraji Torrevieja, je zde řada vybavení a má skvělé dopravní spojení do Torrevieja a okolních oblastí. San Luis je také v blízkosti solných jezer. Torrevieja je jen kousek autem a letiště Alicante je pouhých 35 minut od letiště Murcia-Covera). Torrevieja je rušné přímořské město s veškerou občanskou vybaveností a velkou autobusovou stanicí, která umožňuje přístup po celé zemi. Pláže Torrevieja jsou fantastické a mohou se pochlubit promenádou, která je ideálním místem k odpočinku po celý rok. Torrevieja má také přístav a je jen 40 minut od letiště Alicante.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.