Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Apartmán Guardamar del Segura, Costa Blanca, 32

Info

ID: CM7504
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 1
Koupelny: 1
Plocha: 32
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
54.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Přízemní apartmán k prodeji v Rezidenci Marsol - Guardamar Del Segura. Apartmán je jen kousek pěšky od pláže a výběru barů a restaurací, obchodů, autobusových zastávek a oblíbeného přímořského města La Mata. Nemovitost je součástí rezidenčního komplexu s různou národností, krátkodobých i trvalých obyvatel. K dispozici je zde společný bazén se spoustou prostoru na opalování a navíc je zde velká podzemní garáž (v ceně je zahrnuto uzamykatelné garážové místo!). Nemovitost nabízí dostatek vnitřních i venkovních prostor. Vpředu je dlážděná zahrada s úložným prostorem a zvýšená terasa s výhledem na park a dětský koutek. Obytná plocha zahrnuje otevřený obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, kompletní koupelna a velký dvoulůžkový pokoj. Ložnice má vstup na terasu, odtud do soukromé zahrady, která má výhled na bazén. Další výhodou nemovitosti je velké spodní podlaží, které je přístupné z ložnice (vnitřní schodiště). Stávající majitelé toto využívají jako další obývací pokoj / dočasnou ložnici pro návštěvu přátel a příbuzných! Zde je také přímý přístup do garáže. Prodává se zařízené. Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží této oblasti , spolu s veškerou občanskou vybaveností a velké autobusové nádraží pro snadné dopravní spojení. Guardamar del Segura se v letních měsících se stává Mekkou pro mnoho turistů V centru Guardamar najdete velký park z písečných dun, ideální pro dlouhé procházky po celý rok.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.