Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 118

Info

ID: CM7500
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 5
Koupelny: 3
Plocha: 118
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
79.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Velmi prostorný apartmán v přízemí ve Formentera del Segura - jen 10 minut jízdy od pláže Guardamar. Tento apartmán (postavený v roce 2006) je součástí komplexu, který má dobře udržované společné prostory, zabezpečené vstupy, přístup k výtahu, velké střešní solárium s nádherným výhledem na krajinu a hory, spolu s komunálním bazénem a dostatkem prostoru ke koupání a opalování. Nemovitost je mezonetová, propojená vnitřním schodištěm. V přízemí je prostorný obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj (v současné době slouží jako jídelna), rodinná koupelna a větší kuchyň s dostatkem pracovního prostoru, úložný prostor a samostatná technická místnost. Z obývacího pokoje je vstup na sluneční terasu. Současní majitelé zde nainstalovali velmi kvalitní zatahovací skleněné závěsy - ideální pro celoroční využití. Elegantní vnitřní schodiště vede dolů do nižšího podlaží, kde jsou 4 ložnice spolu se 2 dalšími koupelnami! Nemovitost se nabízí převážně zařízená. Formentera del Segura je kousek od aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa. Do 7 minut jízdy se dostanete na pláže Guardamar del Segura, Alicante letiště 30 minut jízdy a San Javier 40 minut.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.