Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Dům Villamartin, Costa Blanca, 75

Info

ID: CM7473
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 150
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 75
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej v Residencial Pinada Golf I, Villamartin. Tato nemovitost je součástí nadnárodní komunity, která využívá nádherný společný bazén s dostatkem prostoru na opalování! Tato nemovitost má plně dlážděnou terasu, terénní parkování, zděný úložný prostor, dostatek venkovního prostoru a soukromé posezení. Dům je postaven na 2 podlažích a má velké střešní solárium s výhledem na moře a velkou skladovací místnost. V přízemí domu se nachází salonek, rozšířená americká kuchyně s přidaným pracovním prostorem a úložnými jednotkami a toaleta pro hosty. Schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové pokoje (oba s vestavěnými skříněmi) a rodinná koupelna. Hlavní ložnice má také vlastní sluneční terasu. Vnitřní schodiště vede ke střešnímu soláriu. Tato nemovitost je ve výborném stavu a bude prodávána částečně zařízená. Je v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti a autobusové zastávky, která poskytuje snadný přístup na pláže a k mnoha službám a vybavení, které může Orihuela Costa nabídnout. Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.