Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 76

Info

ID: CM7465
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 120
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 76
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
120.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící nemovitost na prodej v Benimar, Rojales - Costa Blanca jih. Vila je součástí mnohonárodnostní komunity, která využívá velký oplocený bazén s dostatkem prostoru na opalování. Tato nemovitost je situována jen kousek pěšky od společného bazénu v blízkosti Rojales, kde je široká škála služeb a vybavení, včetně obchodů, barů a restaurací, supermarketů a mnoho dalšího. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou, s klimatizací a volně stojící krb (dřevo), samostatná kuchyň, 2 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi (jeden se v současné době využívá jako jídelna) a rodinná koupelna. V prvním patře je hlavní ložnice, kompletní koupelna a velká sluneční terasa s krásným výhledem. V zadní části vily je samostatný vchod, který vede dolů do velkého suterénu. Současní majitelé využívali tento prostor jako domácí kancelář a tělocvičnu. Na pozemku je terénní parkoviště, gril / venkovní jídelní kout, vyvýšená terasa, úložný prostor a dostatek prostoru pro relaxaci. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.