Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 108

Info

ID: CM7466
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 180
Ložnice: 4
Koupelny: 3
Plocha: 108
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
149.995 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Vila na prodej v Ciudad Quesada - jižní pobřeží Costa Blanca, (postavená v roce 2006) je součástí komunity, která se nachází v blízkosti golfového hřiště La Marquesa. Tato nemovitost byla nedávno zrekonstruována a má nové designové koupelny a moderní kuchyň. Hlavní obytný prostor je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je větší designová kuchyň s integrovanými spotřebiči, 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, rodinná koupelna a otevřený obývací pokoj s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na rozšířenou sluneční terasu, která má výhled na golfové hřiště a k pohoří Sierra de Callosa. Vnitřní schodiště vede do patra, kde je hlavní ložnice, která má vestavěné skříně, koupelnu a přímý přístup do střešního solária, kde je krásný výhled. Jednou z hlavních výhod této vily je 80m2 suterén, který slouží jako samostatný apartmán s ložnicí, sprchovým koutem, kuchyňským koutem a jídelnou - ideální pro návštěvu přátel a příbuzných. Nemovitost je nabízena částečně zařízená včetně klimatizace. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.