Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Vila Cabo Roig, Costa Blanca, 113

Info

ID: CM6858
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 240
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 113
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
270.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní vila na prodej ve velmi žádané rezidenční čtvrti Lomas De Cabo Roig - Costa Blanca jih. Vila (postavená v roce 2015) je součástí moderního komplexu (Residential Tabora), který je velmi udržovaný, má profesionálně upravené zahrady, zabezpečený vstupní systém, noční osvětlení a velký společný bazén. Vila má velký, ale snadno udržovatelný pozemek, kde je terénní parkování (motorová brána), zahrada, kryté BBQ a venkovní jídelní kout, soukromý bazén a řada slunných a zastíněných prostor. Vnější schody vedou ke střešnímu soláriu o rozloze 84 m², které má velký využitelný prostor, pergolu se sluneční markýzou a úžasné výhledy na okolí a směrem ke Středozemnímu moři! Vila má veliký obytný prostor uspořádaný na jednom podlaží. Příjemná chodba umožňuje přístup k salonku, větší jídelně s plně vybavenou designovou kuchyní a přímým přístupem k bazénu pomocí posuvných francouzských dveří. Dále jsou zdec2 pokoje pro hosty, WC a nádherná hlavní ložnice s vlastní koupelnou a přímým přístupem do zahrady. Vila je v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti a autobusové zastávky, která poskytuje snadný přístup na pláže a k mnoha službám a vybavení. Zlaté pláže Campoamor a Cabo Roig jsou vzdálené pouhých 5 minut jízdy a 3 golfová hřiště ve stejné vzdálenosti. Letiště Alicante je 45 minut jízdy a letiště Murcia Covera je vzdálené 40 minut jízdy.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.