Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 207

Info

ID: CM7455
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 500
Ložnice: 4
Koupelny: 3
Plocha: 207
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
320.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásná a velmi prostorná vila v exkluzivní, velmi vyhledávané rezidenční čtvrti Benimar, Rojales, Costa Blanca jih. Tato nádherná vila, která se nachází v klidné ulici má dostatek vnitřních i venkovních prostor! Pozemek je vkusně upraven a nabízí off-road parkování, upravenou zahradu, bazén, venkovní jídelní prostory a dostatek slunných a zastíněných oblastí. K dispozici je také střešní solárium. Samotná vila má obytný prostor uspořádaný na dvou podlažích, z nichž obě jsou samostatná. V případě potřeby je možné propojit obě patra vnitřním schodištěm, ale současní majitelé dávají přednost samostatnému ubytování pro návštěvu přátel a příbuzných. V prvním patře se nachází hlavní obytný prostor, který se skládá z otevřeného salonku s francouzskými dveřmi, které vedou na velkou krytou sluneční terasu. Odtud je krásný výhled na Benimar a směrem k sousedním horám (Sierra De Callosa). V salonku je také krb (plynová vložka). Dále je zde nádherná designová kuchyň se samostatnou technickou místností, 2 dvoulůžkové ložnice (hlavní s koupelnou) a rodinná koupelna. Ve spodním podlaží se nachází samostatný apartmán s posezením, obývací částí, kuchyní, 2 ložnicemi a koupelnou. Na pozemku je také samostatný prostor, kde jsou 2 velké úložné prostory a technická místnost. Benimar je velmi vyhledávaná obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.