Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 55

Info

ID: CM5941
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 55
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
59.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Apartmán ve druhém patře na prodej v centru Formentera Del Segura. Tento prostorný rohový apartmán (postavený v roce 2006) je součástí komplexu, který nabízí elegantní a dobře udržované společné prostory, zabezpečené vstupy, přístup k výtahu a velké solárium na střeše, které má krásný výhled, spolu s komunálním bazénem a je zde dostatek místa na opalování. Nemovitost je udržována na velmi vysoké úrovni. Obytná plocha se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou, dobře vybavené samostatné kuchyně s dostatkem úložného prostoru, 2 dvoulůžkových ložnic (každá s vestavěnými skříněmi) a rodinné koupelny. Z obývacího pokoje je vstup na sluneční terasu. Tato nemovitost je nabízena zařízená spolu, vybavená teplou a studenou klimatizací. Formentera del Segura je kousek od aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa. Do 7 minut jízdy se dostanete na pláže Guardamar del Segura, Alicante letiště 30 minut jízdy a San Javier 40 minut.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.