Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Dům Villamartin, Costa Blanca, 92

Info

ID: CM7441
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 116
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 92
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
124.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě Villamartin, Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí rezidenčního komplexu Panorama Golf, který má velký společný bazén s profesionálně upravenými zahradami. Tato nemovitost (postavená v roce 2004) měla původně 3 ložnice, ale 3. ložnice byla zrušena a umožnila samostatný jídelní kout a větší salonek. Obnovit 3. ložnici je v případě potřeby velmi nenáročné. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích, přičemž v přízemí se nyní nachází prostorný obývací pokoj s klimatizací, formální jídelní kout, dobře vybavená samostatná kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru a nedávno zrekonstruovaná sprcha. Z obývacího pokoje je vstup na krytou terasu s vysoce kvalitními zatahovacími skleněnými závěsy. V chladnějších měsících je zde útulný zimní pokoj. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje a designové koupelnové apartmá s luxusním sprchovým koutem. Obě ložnice mají vestavěné skříně spolu s klimatizací. V prvním patře je také přímý přístup na sluneční terasu. Vnitřní schody vedou k nádhernému slunečnímu soláriu, kde svítí slunce celý den! Solárium nabízí také výhled na okolí a směrem k moři. Na pozemku je dostatek prostoru. Zahrada byla obložena dlaždicemi pro snadnou údržbu. K dispozici je terénní parkoviště, sluneční terasa a venkovní jídelní kout. Tato nemovitost je ideálně situována v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti, 12 minut od náměstí Villamartin (chůze) a autobusové zastávky, která má přímý přístup k pobřeží a obchodním centrům. Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km. V 3/2020 sleva 5000,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.