Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Dům Daya Nueva, Costa Blanca, 98

Info

ID: CM7431
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 101
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 98
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
92.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej v Daya Nueva na jihu Costa Blanca - jen 15 minut jízdy od nádherného pobřeží. Tato nemovitost je součástí nadnárodní komunity, která využívá velký společný bazén se spoustou prostoru k opalování. Dům je postaven na 2 podlažích. V přízemí je prostorná společenská místnost s A / C, rodinná koupelna, 1 dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi a samostatná kuchyň se samostatnou technickou místností a komorou. V prvním patře je velká hlavní ložnice (s vestavěnými skříněmi, klimatizací a sluneční terasou), rodinná koupelna, ložnice pro hosty (také dvoulůžková a vybavená vestavěnými skříněmi a klimatizací) a sluneční terasa. Vnitřní schodiště vede do velkého slunečního solária, kde je pělný výhled na okolí. Současní majitelé zde vytvořili letní a zimní pokoj, což znamená, že můžete tuto oblast využívat celý rok. V přízemí je velká předzahrádka s terénním parkováním a venkovní posezení s grilem. Daya Vieja se nachází v jihovýchodní provincii Alicante, v docházkové vzdálenosti je celá řada vybavení včetně barů, restaurací, veřejných prostor, městského koupaliště, obchodů a dalšího. Daya Vieja se nachází pouhých 15 minut od pláže Guardamar del Segura a jen 25 minut od letiště Alicante, nejbližší golfové hřiště je asi 10 - 15minut jízdy, a to La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.