Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Dům Benimar, Costa Blanca, 166

Info

ID: CM7427
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 435
Ložnice: 4
Koupelny: 2
Plocha: 166
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
319.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásná samostatně stojící vilu k prodeji v Benimar v Benijofar. Vila nabízí luxusní bydlení ve vyhledávané rezidenční čtvrti. Nachází se v klidné ulici s výhledem na pohoří Sierra de Callosa! Pozemek je dlážděn pro snadnou údržbu a je zde terénní parkování, soukromé terasy, zvýšené zdi pro větší soukromí, bazén, venkovní toaletu a venkovní jídelní prostory. Obytná plocha je umístěna na dvou podlažích, z nichž obě jsou samostatná. V případě potřeby je možné propojit obě patra vnitřním schodištěm. V prvním patře se nachází hlavní obytný prostor, který se skládá ze vstupní haly, která vede do otevřeného salonku s francouzskými dveřmi vedoucími na velkou sluneční terasu, která je osazena skleněnými závěsy. Odtud je krásný výhled na Benimar a na sousední hory (Sierra De Callosa). V salonku je také krb (plynová vložka). Dále je zde designová kuchyň se spoustou pracvoního a úložného prostoru, 2 dvoulůžkové ložnice (hlavní s koupelnou), toaleta pro hosty a domácí kancelář. Ve spodní úrovni je samostatný apartmán s posezením, 2 ložnicemi a koupelnou se sprchovým koutem. . Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.