Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Dům Doňa Pepa, Costa Blanca, 88

Info

ID: CM7420
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 98
Ložnice: 3
Koupelny: 1
Plocha: 88
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Řadový dům k prodeji ve vyhledávané lokalitě Doña Pepa, Ciudad Quesada - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí (Conjunto La Ermita), plně oploceného komplexu, který má dostatek prostoru ke slunění, upravené zahrady a nádherný bazén. Obytný prostor je rozdělen na dvě patra. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou s klimatizací, plně vybavená samostatná kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru a toaleta pro hosty. Ze salonku je vstup na krytou sluneční terasu, která byla vybavena zatahovacími skleněnými závěsy - tato oblast slouží jako zimní místnost / formální jídelna. V zadní části je sluneční terasa, která je také krytá a prosklená. Tato terasa vede do soukromé zahrady, která má vstup ke společnému bazénu. V patře je hlavní ložnice s vlastní sluneční terasou, rodinná koupelna a 2 ložnice pro hosty (obě s vestavěnými skříněmi). Vnitřní schodiště vede do soukromého střešního solária, kde máte dostatek prostoru na slunění a nádherný výhled na Dona Pepa. Před domem je upravená a snadno udržovatelná zahrada - ideální místo pro relaxaci i venkovní stolování! Tato nemovitost bude nabízena částečně zařízená. Doña Pepa je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde je také 4-hvězdičkový hotel s lázeňským centrem, spolu s golfovým hřištěm La Marquesa. Guardamar pláž je kousek odtud. Doña Pepa je pouze 25 minut od letiště Alicante a jen 35 minut od San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.