Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 193

Info

ID: CM7403
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 800
Ložnice: 5
Koupelny: 4
Plocha: 193
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
599.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila v Ciudad Quesada, nabízí luxusně zařízené bydlení ve vyhledávané rezidenční čtvrti. Nachází se v klidné slepé uličce s výhledem na golfové hřiště a směrem na Středozemní moře! Pozemek byl vkusně upraven a nabízí řadu venkovních ploch. Je zde terénní parkování pro 2 a více aut, zahrada, soukromý bazén,prostor k opalování a venkovní jídelní kouty, zóna odpočinku s vířivkou a řada slunných a zastíněných oblastí, které můžete využít celý rok. Samotná vila má velký vnitřním prostore uspořádaným na dvou podlažích, z nichž obě jsou samostatná. V případě potřeby je možné propojit obě patra vnitřním schodištěm, ale současní majitelé dávají přednost samostatnému ubytování pro návštěvy přátel a příbuzných. V prvním patře se nachází hlavní obytný prostor, který se skládá z velké sluneční terasy, která byla vybavena zatahovacími skleněnými závěsy - tato oblast je užívána jako formální jídelna. Při vstupu do vily z terasy je společenská místnost. Majitelé zde nainstalovali zatahovací francouzské dveře. V tomto patře se také nachází jídelna, velká designová kuchyň, 3 ložnice (všechny s vlastní koupelnou) a toaleta pro hosty. Spodní patro má vlastní vchod a funguje jako samostatný apartmán se 2 ložnicemi a rodinnou koupelnou. K dispozici je velký suterén, který by se mohl v případě potřeby snadno přestavět na další ubytování. Tato nemovitost je nabízena částečně zařízená včetně klimatizace a ústředního topení. Vila se nachází jen kousek jízdy od hlavní ulice Ciudad Quesada a od golfového hřiště La Marquesa. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.