Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Apartmán Doňa Pepa, Costa Blanca, 98

Info

ID: CM7402
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 145
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 98
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
129.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásný přízemní apartmán k prodeji ve velmi žádané rezidenční čtvrti Doňa Pepa - Ciudad Quesada. Tato nemovitost je součástí developerského komplexu Pueblo Mediterraneo, který má společné parkování, oblasti ke koupání, opalování a nádherný bazén ve tvaru španělské kytary. Tento půvabný apartmán je ideální polohou v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti, jako jsou obchody, bary a restaurace, spolu s hlavní ulicí Ciudad Quesada. Obytná plocha je tvořena světlým a vzdušným obývacím pokojem, který vede do velké otevřené kuchyně. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje a apartmá se 2 koupelnami. Z kuchyně je vstup na nádhernou zahradu orientovanou na západ - ideální místo pro opalování i pro venkovní stolování. Z obývacího pokoje je vstup na krytou sluneční terasu s výhledem na soukromou zahradu a na na společný bazén. Tato nemovitost se prodává částečně zařízená a nabízí luxusní bydlení ve vyhledávané rezidenční čtvrti. Doña Pepa je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde je také 4-hvězdičkový hotel s lázeňským centrem, spolu s golfovým hřištěm La Marquesa. Guardamar pláž je kousek odtud. Doña Pepa je pouze 25 minut od letiště Alicante a jen 35 minut od San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.