Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 78

Info

ID: CM7384
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 198
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 78
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
149.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila na prodej v rezidenční čtvrti Lo Pepin - Ciudad Quesada. Vila se nachází jen kousek pěšky od společného bazénu a necelých 10 minut jízdy od krásných písečných pláží Guardamar Del Segura. Vila má udržovaný pozemek o velikosti 195 m2, který je převážně vydlážděn pro snadnou údržbu. K dispozici je zde terénní parkoviště, soukromé posezení, venkovní jídelní kout / gril, sklad a dostatek venkovního prostoru. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je krytá a prosklená přední terasa, která umožňuje přístup do prostorného obývacího pokoje, jídelny, vybavené kuchyně, 1 dvoulůžkové ložnice a rodinné koupelny. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje (oba s vestavěnými skříněmi) a velká rodinná koupelna. Nemovitost má velkou sluneční terasu, která má krásný výhled na sousední solná jezera. Vila je jen kousek od slavného golfového hřiště La Marquesa. Prodává se převážně zařízená. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.