Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 143

Info

ID: CM7377
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 282
Ložnice: 5
Koupelny: 3
Plocha: 143
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
225.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní vila ve vyhledávané rezidenční čtvrti Benimar, Benijofar - jižní pobřeží Costa Blanca. Vila zaujímá pěkný a snadno udržovatelný pozemek, kde je soukromý vyhřívaný bazén, ​​krytou jídelnu a BBQ prostorem, terasy a posezení, úložný prostor s dostatkem venkovního obývacího prostoru. Vila (2004) nabízí 2 patra obytného prostoru, propojené elegantním vnitřním schodištěm. V prvním patře je světlý a prostorný obývací pokoj s jídelnou, dobře vybavená kuchyň s přidaným pracovním prostorem a úložnými jednotkami, 1 pokoj pro hosty s vestavěnými skříněmi (v současné době se využívá jako jídelna) a velká hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem. U salonu je krytá sluneční terasa s výhledem na bazén a zahradu. Spodní patro prošlo rekonstrukcí a nyní má 2 dvoulůžkové ložnice (jedna s vlastní koupelnou), velký úložný prostor, rodinnou koupelnou, velkou domácí kancelář (5. ložnice) a samostatné sociální zařízení, které lze snadno přeměnit na kuchyň. Spodní patro má také vnější dveře, které vedou nahoru a ven do zahrady, což znamená, že by mohlo být v případě potřeby zcela samostatné. Tato nemovitost je ve výborném stavu. Vybavení - centrální umístění, klimatizace a ústřední topení v celé vile, stropní ventilátory, poplašný systém, okenní rolety, dvojité zasklení a mnoho dalšího. Prodáváno částečně zařízené.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.