Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Vila Benijófar, Costa Blanca, 107

Info

ID: CM7375
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 188
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 107
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
269.995 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Novostavba vily postavená na klíč (prodej) na prodej ve vyhledávaném Benijofar - jižní pobřeží Costa Blanca. Tato nemovitost (dokončena v červnu 2018) nabízí luxusní bydlení v tradičním španělském prostředí. Vila má profesionálně upravený pozemek, kde je terénní parkování (elektrická brána), soukromý bazén, venkovní sprcha, kryté posezení, jídelní kout, prostor na opalování a velká skladovací místnost. Na zahradě je položen krásný ´kamenný koberec´ pro snadnou údržbu. Nemovitost nabízí 2 patra světlého a prostorného ubytování s obytným prostorem v přízemí. Zde se nachází velký salonek s nejmodernějším krbem na pelety, dobře vybavená designová kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru a špičkovými spotřebiči, 1 dvoulůžkový pokoj , rodinná sprcha a technická místnost. V salonu jsou velké posuvné dveře na terasu, které vedou přímo k bazénu. K dispozici je samostatná jídelna, která má také přímý přístup k bazénu a do zahrady. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je 1 ložnice pro hosty a hlavní ložnice, která má soukromou sluneční terasu a koupelnu se sprchou. Na pozemku je samostatná sluneční terasa na jižní straně, kde je položen umělý trávník a poskytuje ideální prostor pro relaxaci i venkovní stolování. Vnější schody vedou ke slunečnímu solárium, které nabízí dostatek prostoru na opalování. Majitelé zde nainstalovali letní kuchyň / gril, tento prostor je možné využívat po celý rok! Solárium nabízí také úžasné výhledy na okolní hory (Sierra De Callosa). Vybavení - motorizované markýzy a žaluzie, moskytiéry, klimatizace, alarm, parkování, přímé výhledy na bazén, vestavěné skříně, zavlažování zahrady, vnější noční osvětlení a mnoho dalšího. Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.