Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

239.950 €
117.500 €
290.000 €
109.500 €
65.000 €


Vila Benijófar, Costa Blanca, 107

Info

ID: CM7372
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 204
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 107
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
245.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Výjimečná novostavba postavená na klíč na prodej ve vyhledávaném Benijofar - jižní pobřeží Costa Blanca. Tato nemovitost (dokončena v červnu 2017) nabízí luxusní bydlení v tradičním španělském prostředí. Vila má větší rohový pozemek, na kterém je terénní parkoviště, soukromý bazén, venkovní sprcha, soukromé posezení / jídelna, prostor na opalování a velká skladovací místnost. Nemovitost je postavena na 2 patra. V přízemí je velký salonek, dobře vybavená designová kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru spolu se špičkovými spotřebiči, 1 dvoulůžkový pokoj, rodinný sprchový kout a technická místnost / sklad. V salonku jsou velké posuvné dveře na terasu, které vedou přímo k bazénu. K dispozici je také formální jídelna, která má také přímý přístup k bazénu a do zahrady. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je 1 pokoj pro hosty, rodinná koupelna a větší hlavní ložnice, která má sluneční terasu. Vnější schody vedou k velkému slunečnímu soláriu, které má dostatek prostoru na opalování. Je zde také pergola, která během letních měsíců poskytne příjemný stín - ideální místo pro odpočinek a je zde nádherný výhled na okolní krajinu! Vybavení: motorizované markýzy a rolety, duální klimatizace, alarm, off-road parkování, přímý výhled na bazén, přidané vnitřní a vnější úložiště, vestavěné skříně, externí noční osvětlení a mnoho dalšího. Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.