Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Dům Los Montesinos, Costa Blanca, 85

Info

ID: CM7371
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 100
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 85
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
114.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nemovitost na prodej v rezidenční čtvrti La Herrada v Los Montesinos - malém rezidenčním komplexu. Komplex má obchodní centrum, které nabízí výběr barů, restaurací a dokonce i supermarket. Dům je postaven na dvě podlaží. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou s klimatizací, dobře vybavená kuchyň s přímým přístupem do zahrady, 1 dvoulůžková ložnice a rodinná koupelna. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi (oba s A / C a hlavní s vlastní sluneční terasou) a rodinná koupelna. Dům má také velké střešní solárium, které poskytuje dostatek prostoru na opalování a je zde nádherný výhled na sousední solná jezera. Na pozemku je zastřešená sluneční terasa, off-road parkování, zahrada s nízkou údržbou a dostatek venkovního prostoru. Tato nemovitost využívá uzavřený společný bazén a opalovací plochy, které se nachází hned vedle nemovitosti. Prodává se částečně zařízené. Los Montesinos se nachází 10-15 minut od pláží Guardamar del Segura a kousek od golfových hřišť. Los Montesinos je 35 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.