Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 515 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

159.000 €
162.500 €
134.500 €
127.500 €


Dům Doňa Pepa, Costa Blanca, 78

Info

ID: CM7347
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 130
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 78
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní dům na prodej ve velmi žádané rezidenční čtvrti Dona Pepa, Ciudad Quesada - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti, jako jsou obchody, bary a restaurace, a od hlavní ulice Quesada. Dům je součástí komunity (Res. Primavera), která má nádherné bazény, oblasti na opalování a profesionálně upravené zahrady. Obytná plocha je na 1. patře, kde je velký obývací pokoj s jídelnou, klimatizací, dobře vybavenou designovou kuchyní s pracovním prostorem, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou, 2 pokoje pro hosty (double) a rodinná koupelna. Z obývacího pokoje je vstup ma krytou terasu s výhledem na soukromou zahradu. Na zahradě je prostor pro parkování, krytý venkovní gril / jídelna, komora a technická místnost. Nemovitost má také velké sluneční solárium, kde je nádherný výhled na Doňa Pepa a směrem k sousednímu solnému jezeru. Solárium je napojeno jak na vodu i elektřinu. Tato nemovitost je nabízena zařízená. Doña Pepa je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde je také 4-hvězdičkový hotel s lázeňským centrem, spolu s golfovým hřištěm La Marquesa. Guardamar pláž je kousek odtud. Doña Pepa je pouze 25 minut od letiště Alicante a jen 35 minut od San Javier.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.